Jenn a GQ

1. února 2009 v 19:23 | Kája28 |  covers a časopisy
článek z nového GQ pro který Jenn nafotila odvážné fotky! U nás v prodeji v angličtině např. v Tescu! Článek se v překladu jmenuje Lordi, lordi, této ženě je 40!


fotky spíš pro muže!!!
Lordi, lordi, této ženě je 40


Jistě, ta věčná Dívka od vedle momentálně žije vedle trvalé kolonie paparazziů a ano, to s tím vztahem nebyla přesně pohádka. Ale Jennifer Aniston se ovládá (vypadá to jako tělo pod nátlakem?), renovuje svou image (je připravena hrát pumu!) a dostává co potřebuje od svého nechvalně proslulého o osm let mladšího rytíře (ne že by na tom bylo něco špatného)

Je slunečné odpoledne pozdního října a Jennifer Aniston a já máme oběd uvnitř světlého, moderního beverlyhillského domu, který využívá jako kancelář a mluvíme o improvizovaném dramatu, které se odehrává 24 hodin denně 7 dní v týdnu -říkejme tomu The Jen Show- jehož mobilní produkční budova je zaparkována přímo venku před domem. Když jsem přijel na náš rozhovor, díval jsem se na tři SUV paparazziů parkující přes ulici a připravené na sledování. Zdálo se, že je tam tucet fotografů - pomalý den na natáčení. Epizoda posledního týdne, "Jen a John se vracejí spolu," vytáhla dvacet mužů, kteří ji neustále sledovali, soupeřící o ty exkluzivní fotky páru, které vynesly až 20 000 dolarů.
"Včera jsem zastavila u jednoho auta a stáhla okýnko," říká a nakloní se." Říkám, 'Jen se zeptám, je to každý den? Teď je to každý den? Je nějaký způsob, jak by tohle mohlo být trochu normální?' Prostě není lidské jít kolem dvaceti aut, které vás sledují - to není klid. Možná opravdu chtějí, aby vás zavřeli do blázince. Chybí mi dny, kdy se schovávali za keře."

"V tom, jak Jennifer vtipkuje o veřejné posedlosti jejím životem, je šmrnc, obzvlášť když popisuje zášť, kterou má k anonimním parazitům, kteří zaznamenávají burgery, které jí, benzín, který pumpuje, odpadky, které vyhazuje. Zmíním se, že jeden z chlápků tam venku má žebřík vzadu na svém 4Runneru. "To je nezákoné!" vykřikne. Ten žebřík, pokud je použit k nahlédnutí za její vysoký živý plot, by porušil kalifornská práva na soukromí. "Doufám, že se do něčeho praští." Zastaví se a uvědomí si, jak to zní. "Je hrozné, když přejete hrozné věci jiným lidem."
Poslouchat Jen, jak se pouští do bulvárního cirkusu je zábavné a na chvíli žasnu nad tím, jaké štěstí mám, že jsem za tou železnou bránou a jím výborné asijské kuře se smaženým sýrem s jednou z nejžádanějších žen na světě, ženou, která zřídka mluvila s tiskem v posledním dvou letech…dokud, totiž, mi dojde, že jsem přijel do kanceláře Anistonové, abych se z velké části ptal právě na ten samý typ otázek - Opravdu bude tahle věc s Mayerem trvat? Opravdu jste se dostala přes rozvod? Nenávidíte Angelinu? - na které to klubko fotografů venku hledá odpovědi před kamerami.
Huh. Asi bychom mohli mluvit o Halloweenu a takových blbostech. Ale nejsou ty bulvární věci to, co všichni chtějí vědět?

* * * * *Anistonová je opravdu slavná - slavná pětadvaceti milióny diváků týdně - celý můj post-pubescentní život. Rozebírat naše setkání, byl bych docela přesvědčený, že je příliš známá na to, aby vypadala sexy v osobních - že po letech svérázné Rachel Greenové - vážných rolích, bylo by nemožné vidět ji jinak než pouze rozkošnou, nebo kdyby americké zlatíčko vypadalo sexy, byla by to paní Robinsonová. Ale ne. Jen vypadá aspoň tak mladá, jestli ne mladší, než vypadala během natáčení Přátel, navzdory jejím rýsujícím se čtyřicátým narozeninám. Také vypadá lépe -fit a opálená jako vždycky, ale nějak ve větším ovládání sebe sama a očividně klidná svým věkem. "Dnes se cítím pohodlněji než ve svých dvaceti nebo mladých letech. Jsem zdravější. Jsem smířenější se svou myslí a tělem. "
To tělo - no, jak můžete vidět, odporuje jak času tak přírodě. Zeptal jsem se Jen, jaký má pocit z tohoto photoshootu. "Je moment, kdy vejdete a uvidíte ten kostým - v podstatě je to kravata - a pomyslíte si, Kde je spodní prádlo?" odpoví ze smíchem. "Ale bylo pěkné cítit se uvolněně sama se sebou - a ležet na mužích jako na nábytku."


Dnes má Jen trochu více ze svého šatníku: džíny, sandály a šedý top, tak přiléhající, že když je v něm vyfotografovaná o pár týdnů déle, že jeho přiléhavost k plochému břichu je bráno jako důkaz, že opravdu není budoucí matkou malého Johníka Mayera. Pár týdnů po našem rozhovoru se objeví v malé roli v seriálu 30 Rock, a vše o čem budou lidé mluvit, je její uniformu francouzské pokojské, který měla na sobě a jak perfektně vypadaly její nohy přehozené přes stůl Tiny Fey. (Na to, zda-li by se působení v 30 Rock mohlo stát častým vystupováním, říká: "To je pro mě ideální práce: skvělé obsazení, New York. Uvidíme, co řeknu, když za mnou opět přijdou a požádají mě - neřekla bych ano, neřekla bych ne.")

Když dojíme, mluví o projektu, ze kterého je, zdá se, nejvíce nadšená: film, který vyvíjí, nazvaný Pumy, ve kterém doufá, že si zahraje ještě s Elizabeth Banks. "Je to trochu jako Nesvatbovi o ženách," říká. "Dvě ženy touží být pumami. Je to reakce na sexuální dvojí metr - a ironické je, jak složité je takový film vyrobit. Studia ho chtějí, ale bojí se americké střední vrstvy. Chtěli by to změnit; říkají, Nedokážeš to, lidé si tě nedokážou představit…" Nepřímo ukazuje na hollywoodské pravidlo pro romantické komedie a její standartní postavu v ní - nekonvenční, příjemná a nešťastně zamilovaná. Když mluví o Pumách, máte dojem, že se cítí trochu obklopená bulvární historkou, které jí rámují život - ta, ve které její neúspěch znovu se vdát a plodit děti je důvod Hlubokého a trvajícího smutku - obzvlášť, když se jí tyto výmysly pletou do kariéry.

"Podívejte, myslím, že všechny ženy zuří na televizi," říká. "Je tolik filmů, které nezplnomocňují ženy - filmy, ve kterých jejích jediné štěstí je najít muže. A víte, to není moje oblíbené téma."
Správně. Jen, Brad, Angelina - "bláznivý bermudský trojúhelník," jak tomu Anistonová říká. Ona a já jsme strávili asi dvacet minut točením se v tomto víru, ale než nás budete následovat, měl bych vás varovat: Asi to nikdy nepochopíte. V průběhu této diskuze jsou přesně dva momenty, kdy se zdá, že nabízí upřímné, nerozpačité odpovědi. První je, když uvažuji, jestli má nějaké teorie proč čtyři roky po odloučení od Pitta, ten příběh stále prodává časopisy. Odpoví okamžitě. "Srandovní je, že lidé si neuvědomují, že všichni jezdíme o víkendech do Hamptonu."
Ano?
"Ne.Ale dokážete si to představit? To by bylo směšné: Zaharu mám na klíně a Knoxe…"
Později, potom co popíše její současný vztah s Pittem ("Nemluvíme spolu. Když je k čemu blahopřát nebo se něco slaví, vždycky si je vyměníme. Ale není to povinnost"), ptám se, jestli někdy mluví s Jolie.
"Ne," řekne okamžitě - a potom, jako by chtěla zlehčit, co řekla, vyplázne jazyk.
Na druhé straně, její slova jsou pečlivě uvážená. Jsou v tom série myšlenek, které začnou, potom se pozastaví, nakonec se zastaví v usměvavou námitku; požádá o odpověď mimo diktafon; obličejové výrazy, které říkají: Nebudu odpovídat, ale, no, asi dokážete uhádnout odpověď. Všechno je to zvláštně dráždivé. Zeptám se jí na některé poslední novinové titulky -Angelina probodla Jen srdce- a jestli byla skutečně překvapená, když Jolie řekla, že se nemůže dočkat, až ukáže dětem Pan a paní Smithovi, protože "hodně dětí nemá šanci vidět film, kde se do sebe rodiče zamilovali." (V případě, že jste měli lepší věci na práci, tohle bylo poprvé, kdy se Jolie veřejně přiznala, že její láska k Pittovi začala ještě než jeho manželství s Anistonovou skončilo.)

Trvá jí sedm dní, než odpoví naplno. Nejprve říká," No, víte, pro mě to bylo určitě potvrzení něčeho, co nebylo tenkrát docela potvrzeno. Ale poslouchejte…sedíte tam a…Žádné. Žádné dýky v srdci. Směju se tomu. Jsem překvapená? No, jak říkám tohle?" Potom mluví několik minut mimo diktafon. Konečně, o týden později, volá, aby mi sdělila vyjádření, které je krátké, ale nechybí mu šmrncu: "Vzhledem ke zdroji mě nepřekvapuje nic." Potom mluví spoustu času o tom, že je těžké přijít na to, jak mluvit s Angelinou po letech ticha, i přes nyní neslavný komentář, který jí dala ve Vogue před pár týdny "To bylo opravdu ubohé".

Jenniny nejodvážnější fotky!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama